You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Самокат Razor A5 Air

3 999.00грн.
  • Наявність: Під заказ
Теги: A5 Air

Позашляховий самокат з надувними колесами - Razor A5 Air подарує справжнє задоволення від поїздки. Матеріал корпусу - авіаційний алюміній - модель вийшла міцною і легкою. За рахунок великої платформи і регульованого керма, цей самокат стане прекрасним вибором для дітей та батьків зростом від 100 см.

Завдяки складній конструкції, скутер легко транспортувати і зберігати вдома. Двоколісний самокат Razor A5 Air має широке кермо і м'які гріпси, виконані за технологією anti-rattle, яка запобігає деренчанню, як в А5 Lux.  Так, гонщик буде відчувати себе максимально комфортно під час поїздки. Також є підніжка, яка встановлюється в трьох положеннях.

Особливості Razor A5 Air:

  • великі надувні колеса;
  • самокат призначений для гонщиків віком від 7 років і зростом 100-200 см;
  • максимальне навантаження - 100 кг;
  • складна конструкція;
  • зручні ручки без деренчання;
  • легко проїде по польовій дорозі.

Відмінності A5 Air від A5 Lux

Самокат Razor A5 Air - це дещо видозмінений A5 Lux зі збільшеними колесами і вагою, більшою на 1 кг (5 кг), що робить його незамінним вибором для нерівних доріг. Так, скутер додав у вазі, але це всього лише 1 кг, який практично не відчувається. А його нові широкі 200 мм колеса готові випробувати ґрунтовку, бруківку та навіть пісок. Прохідність новинки виросла в кілька разів, в порівнянні з A5 Lux. До того ж виробникам вдалося усунути єдиний недолік моделі - деренчання ручок, про що ми вже згадували вище.

Якщо порівнювати з A5, то A5 Air дещо повільніше розганяється, але при цьому у нього пневматичні широкі колеса, які дозволяють кататися по складних дорогах. Колеса з протектором виглядають потужно і серйозно, так, ніби їм все під силу. Чи так це? Звичайно, через мокрий пісок самокат не пройде, але з ґрунтовими дорогами впорається на раз два. Якщо ви шукали самокат з яким можна забути про постійні підстрибування і скачки, то A5 Air - те, що потрібно. Спокійна і тиха їзда, без стресу.

Складаний механізм без люфту

Самокат, як і інші моделі бренду має складний механізм. При натисканні на кнопку, кермо переміщається до задніх коліс. Але тут відбулися істотні зміни! За заявами виробника, тепер люфт відходить у минуле. З'явився додатковий гвинт зі сторони гонщика, який потрібно закрутити, щоб люфти зникли. Легко і просто, навіть дитина впорається. Все буде гладко, чітко, в один рух.

Характеристики товару
Вік від 6 років
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Де купити