You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Стать партнером

Як все починалося.


Спочатку був звичайний самокат. Древній, важкий, сумний. Настільки нудний, що навіть дачний червоний візок кидав на нього тінь. Кінець цієї епохи настав у 2000 році, коли каліфорнійська компанія Razor зрозуміла, що на ринку самокатів можна зробити те ж саме, що інші хлопці зробили на ринку комп'ютерів і мобільних телефонів.

Таким чином, використавши любов Силіконової долини до простих і функціональних речей, завдяки інженерії і гострому погляду на дизайн, вони перетворили бабусин самокат в зручний і стильний спосіб штовхати цю землю ногами і отримувати від цього купу задоволення. Razor Model A Scooter ... Той, з якого все почалося.

Ми буквально заново винайшли колесо. Модель A Scooter миттєво стала глобальним явищем, захопивши уяву декількох поколінь.

Сьогодні Razor є світовим лідером в області самокатів з 2000 року, коли ми зробили зі звичайного самоката глобальне явище. З 2000 року ми продали колосальні 34 мільйони самокатів, в тому числі 13 мільйонів електричних самокатів.

Від звичайних самокатів до електричного скейтборду, від електросамокатів до Crazy Cart, від ховерборд до електричних роликів; в Razor ми віримо, що веселощі - це назавжди, незалежно від віку.