You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Скейт Razor Air Pro

0.00грн.
  • Наявність: Під замовлення
Доступні опції
Теги: Air Pro

Двоколісний скейт Air Pro, розроблений фахівцями Razor, наполегливо витісняє з вулиць класичні скейтборди. Це стильна гнучка дошка на двох колесах, яка поєднує елементи управління скейтборда і сноуборда. Щоб кататися на Air Pro не потрібно постійно відштовхуватися ногою, двоколісна конструкція дозволяє управляти скейтом, як сноубордом, нахиляючи корпус у різні сторони. Модель призначена для дорослих і дітей від 8 років.

Технічні особливості Air Pro:

  • максимальна вага гонщика - 100 кг;
  • вікова категорія - від 8 років;
  • вага - 2,4 кг.

Міцна і стійка конструкція

Air Pro виконаний з надійного і міцного матеріалу. Стрибайте, виконуйте трюки і іншими способами випробовуйте його на міцність - Air Pro витримає абсолютно все. Швидкий і плавний хід забезпечують високоякісні поліуретанові колеса з фірмовими підшипниками Razor. Дошка має антиковзаюче покриття, тому гонщик не впаде. Середина дошки увігнута, що дозволяє виконувати різні трюки.

Переваги Air Pro

Скейтбор на двох колесах швидко знайшов прихильників, як в США, так і в усій Європі. Причини такої популярності зрозумілі:

  1. Навчитися кататися на Ріпстік можна в кілька разів швидше, ніж на звичайному скейтборді. Це дошка на двох, а не на чотирьох колесах, але, незважаючи на це тримати рівновагу виходить всього через 30 хвилин після першого разу катання.
  2. Більш безпечніший для новачків. Якщо драйвер втрачає рівновагу, дошка Air Pro лягає на бік і дозволяє просто зійти на тротуар, в той час як скейт просто вилетить з-під ніг.
  3. Не потрібно постійно відштовхуватися від землі. Скейтборд на 2 колесах поєднує в собі особливості скейта і сноуборда, тому керувати ним можна, як і сноубордом - утримуючи рівновагу і нахиляючи корпус в сторони. За цю особливість модель полюбилася сноубордистам і серферам.
  4. Плавний хід і маневреність. Поліуретанові колеса і особлива конструкція створює відчуття, що драйвер рухається по хвилях, тому часто Air Pro порівнюють з серфом. А якщо ви професійний сноубордист або серфінгіст, то Ріпстік буде відмінною альтернативою, коли немає відповідних умов для заняття улюбленим спортом.
  5. Користь для здоров'я. Air Pro - це справжній спортивний тренажер, який дає навантаження на м'язи ніг. Тому при перших катаннях буде відчуватися біль в м'язах.

Скейтборд Air Pro - це яскравий і оригінальний вибір для тих, хто хоче спробувати щось новеньке. На цій мобільній дошці можна робити трюки різної складності, повороти на 360 градусів і багато іншого. Спробуйте і переконайтесь!

h
Характеристики товару
Вік Від 6 років
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Де купити