You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Електроскейт Razor Longboard

6 499.00грн.
  • Наявність: Під заказ
Теги: Longboard

Skateboard Longboard - електролонгборд від Razor, який отримав довгу деку, виконану з п’ятишарового бамбуку. Він може набирати швидкість до 16 км/год, а кататися на ньому може дитина і навіть дорослий вагою до 100 кг. Модель повторює характеристики Cruiser, тільки відрізняється новою кленовою декою, яка м'якше і комфортніше. Дизайн елегантний, стриманий, підійде навіть для студентів, щоб їздити в університет.

Skateboard Longboard - це спокійна і тиха їзда

М'яка дека і плавний хід коліс дозволяють отримати максимум задоволення від кожного метра дороги. Електролонгборд оснащений мотором, який вбудований в заднє колесо. Для початку руху потрібно відштовхнутися ногою і борд почне розганятися до 16 км/год.

З повним запасом акумулятора можна кататися 40 хвилин без зупинок. Контролювати швидкість можна за допомогою пульта дистанційного керування, він бездротовий і легко кріпиться на зап'ясті. Можна легко контролювати швидкість і гальмування. Важливо для катання обрати хороший асфальт, без ямок і вм'ятин.

Маневрений Skateboard Longboard дозволяє повністю контролювати процес катання, тому буде відмінним подарунком для 9-річної дитини, яка ще жодного разу не стояла на електролонгборді. Звичайно, з огляду на те, що максимальне навантаження складає 100 кг, то покататися може і дорослий. На борді зручно добиратися до університету, а завдяки компактним розмірам і невеликій вазі скейт можна переносити в руках.

Надійність і безпека від Razor

Лонгборд створений для дітей від 9 років. З метою безпеки краще дотримуватися вікового обмеження. Конструкція борда виконана з надійних матеріалів: поліуретанові колеса, стійка бамбукова дека, мотор захований в колесо. Razor завжди створює безпечну і якісну продукцію, а це означає, що переживати нема чого.

Торгова марка Razor більше п'ятнадцяти років виробляє широкий асортимент товарів, які призначені для спорту і активного відпочинку дітей, підлітків, а також дорослих. Продукція компанії відрізняється високим рівнем якості, надійністю і оригінальним дизайном. Купивши електролонгборд дитині, ви точно вгадаєте з подарунком.

Технічні характеристики Skateboard Longboard:

  • Вікова категорія: 9 +.
  • Максимальна швидкість: 16 км/год.
  • 40 хвилин безперервного катання.
  • Поліуретанові колеса 80 мм.
  • Витримує навантаження до 100 кг.
Характеристики товару
Вік від 8 років
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Де купити