You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Полiтика конфіденційності

Razor прагне захищати вашу конфіденційність!

Оскільки ваша конфіденційність важлива для нас, ми створили дану Політику конфіденційності, щодо збору та використання особистої інформації. Razor знає, що ви переживаєте про те, як використовується інформація про вас, і ми цінуємо вашу довіру.

Ми можемо періодично вносити зміни в Політику конфіденційності. Відвідуючи сайт http://razor.com.ua, ви приймаєте правила і умови описані нижче.

Яку інформацію ми збираємо?

Існує ряд ситуацій, в яких ваша особиста інформація може допомогти нам надати вам кращий сервіс. Наприклад, ми можемо запросити вашу особисту інформацію, коли ви обговорюєте проблему з сервісом по телефону або e-mail, вивчаєте продукт або заповнюєте онлайн-форму. У такі моменти ми можемо збирати особисту інформацію, що відноситься до ситуації. Наприклад, ваше ім'я, поштова адреса, номер телефону, адресу електронної пошти та налаштування контакту. Ми також можемо запросити інформацію про продукти Razor, тобто їх серійні номери, дату покупки і інформацію, пов'язану з проблемою підтримки або обслуговування. Ви можете не надавати певну інформацію, але тоді ви, можливо, не зможете скористатися багатьма нашими функціями. Ми використовуємо надану інформацію для відповіді на ваші запити.

Чи ділиться Razor інформацією, яку отримує?

Інформація про наших клієнтів є важливою частиною нашого бізнесу, і ми не продаємо, і не передаємо вашу контактну інформацію третім особам.

Умови використання, попередження та зміни

Якщо ви вирішите відвідати Razor у будь-якому магазині, ваш візит і будь-який спір про недоторканність приватного життя потрапляють під дію нашої Політики, включаючи обмеження на шкоду, арбітраж спорів і застосування законів України про споживача.

Наш бізнес постійно змінюється, а також змінюється наша Політика конфіденційності та Умови використання. Ми рекомендуємо вам перевіряти наш веб-сайт на наявність оновлень. Якщо не вказано інше, наше поточне Повідомлення про конфіденційність поширюється на всю інформацію, яку ми маємо про вас і ваш обліковий запис. Тим не менше ми гарантуємо виконання обіцянок, які ми даємо, і завжди прагнемо захищати інформацію про клієнтів.

Особлива примітка про дітей

Інформація зібрана з цього сайту не призначена для осіб молодше 18 років. Razor не продає продукти дітям. Razor продає дитячі товари для покупки дорослими. Зареєструвавши свій продукт Razor, або надавши будь-яку інформацію, ви підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років або більше.

Умови використання:

Авторські права

Весь контент, що міститься на цьому сайті, такий як текст, графіка, логотипи, піктограми кнопок, зображення, аудіо, цифрові завантаження та інше, є власністю Razor і захищені законами США і України про авторське право. Весь контент на цьому сайті є власністю Razor Ukraine і захищений американськими та міжнародними законами про авторське право.

Cookie та інші технології

Razor використовує технологію «cookie» для відстеження онлайн-активності клієнтів електронної комерції. Як і багато корпоративних веб-сайтів, ми збираємо певну інформацію автоматично і зберігаємо її у файлах. Коли ви переглядаєте наш веб-сайт, ми можемо збирати дані про навігації і кліки, відображаючи відвідувані сторінки і тривалість відвідування. Ця інформація не буде розкривати вашу особу або бути пов'язана з вами особисто. Ця інформація включає в себе адреса інтернет-протоколу (IP), тип браузера, постачальника інтернет-послуг (ISP), сторінки входу / виходу, операційну систему, дату / час і дані потоку кліків. Ми використовуємо цю інформацію (яка не ідентифікує окремих користувачів) для аналізу тенденцій, адміністрування сайту, відстеження користувачів в рамках сайту і збору демографічної інформації про наших користувачів.

Сторонні сайти

Razor містить посилання на сторонні веб-сайти. Razor не несе відповідальності за правила конфіденційності цих веб-сайтів. Використання цих сторонніх веб-сайтів повністю залежить від вас. Коли ви натискаєте на посилання в розділі дилера, ви по суті потрапляєте на сайт продавця.

Питання конфіденційності

Якщо ви турбуєтеся про вашу конфіденційність на сайті, розкажіть про це нам і ми спробуємо вирішити дане питання.

Razor може час від часу оновлювати свою політику конфіденційності.

Останнє оновлення: 15 червня 2018 року