You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Самокат Razor A6

4 200.00грн.
  • Наявність: Під заказ
Теги: A6

Стильний і мобільний засіб пересування - самокат для дорослих Razor A6 - кращий спосіб швидко дістатися на роботу і назад, забувши про пробки на дорогах. І перше, що кидається в очі - це великі колеса! Вони виглядають переконливо та потужно, а якщо порівнювати з легендарними колесами A5 Lux, то видно, що вони додали в розмірах. Отже, A6 - це складна модель з великими колесами 254 мм, яка витримує навантаження до 100 кг. Колеса поліуретанові, а фірмові підшипники Razor забезпечують м'який хід.

Якщо ви шукаєте дорослий самокат або модель, яка сподобається підлітку, то А6 - це те, що потрібно. Цей самокат задовольнить всіх і кожного.

Відмінності А6 від А5:

  • Кермо вужче і вище. Тепер дорослим стало зручніше кататися, і власне тому збільшилися вікові обмеження - з 7 років.
  • Реально великі 254 мм колеса. Збільшилася швидкість і максимально можливий накат.
  • Пластикові вставки на рукоятках. Проблема А5 була пов'язана з деренчливими рукоятками, і нарешті Razor її вирішили.
  • Затяжний складний механізм. Таке поняття як «люфт» характерно для всіх міських складних самокатів, і багато хто вже звик до цього, а даремно. В A6 цю проблему вирішили, нічого не люфтить. Тепер звикайте до комфорту, а не до люфтів.
  • Удвічі більше підшипників. Раніше їх було 4, тепер стало 8.
  • + 1кг в вазі. Це не найстрашніше, враховуючи перераховані вище переваги. Тепер самокат важить 5 кг, але такий же мобільний, компактний та легкий. Цей 1 кг навіть не відчувається.

Все для зручності драйвера

Великі колеса з фірмовими підшипниками забезпечують плавний і спокійний хід. Ширина деки становить 11 см, на ній абразивна стрічка і нековзке покриття. Неопренові рукоятки розраховані на будь-яку погоду, навіть якщо руки драйвера мокрі, вони не зісковзнуть. Рама залишилася такою ж міцною і такою ж легкою, тому що виконана з авіаційного алюмінію. Для заміських трас і бездоріжжя цей самокат не призначений, але кататися по місту можна комфортно і з задоволенням.

Затяжний складний механізм, що запобігає люфту простий. Це «кран», який знаходиться збоку на стійці. Потрібно закрутити його до упору і люфтів наче й не було. Повертається легко, сили додавати не потрібно: дитина може і не впорається, але підліток впорається легко. Дивіться самокатів Razor фото, порівнюйте, вибирайте і точно знайдете необхідний варіант.

Якщо ви шукаєте стильний міський самокат, то А6 - ваш ідеальний варіант. До того ж це екологічно чистий транспорт, який допоможе підтримувати здоровий спосіб життя. Рівних вам доріг

Характеристики товару
Вік Від 6 років
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Де купити