You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Електроролики Razor Turbo Jetts

4 099.00грн.
  • Наявність: Під заказ
Теги: Turbo Jetts

Легкі, компактні, швидкі, маленькі - все це супермодні електророликі Razor Turbo Jetts. Це найкомпактніший електротранспорт в світі! Вони менше скейтборду або самоката, їх можна просто носити в рюкзаку, а потім начепити на кросівки і поїхати. Що може бути крутіше?

Що таке Turbo Jetts?


Це невеликі накладні ролики, які кріпляться на взуття аж до 46 розміру за допомогою спеціального ременя. Раніше Jetts були просто роликами, але сьогоднішня новинка отримала електромотор, тому стала ще швидше, ще крутіше, ще цікавіше. Звичайно ж, вона стала популярна за лічені секунди, а на виставці CES була в центрі уваги.

Turbo Jetts приводяться в дію легко і просто. Просто колеса одягаються на взуття, застібаються ремені і можна їхати, - швидко, зрозуміло і просто. При чому все настільки безпечно, наскільки це можливо. Електромотор потужністю 80 Вт захований в колесах, при чому його майже не видно. Двигун включається автоматично, як тільки людина починає їхати. Віддача потужності при цьому плавна, що дуже важливо для роликів - це ключовий плюс Turbo Jetts.

Дизайн стриманий і лаконічний, нічого зайвого. Можна помітити хіба що акумулятор, що розташований біля п'ят. При катанні нічого не заважає, тому можна набирати швидкість і їхати.

На одному заряді можна кататися 40 хвилин. Батарея представлена системою з трьох свинцево-кислотних акумуляторів загальною потужністю 36 Вт. Зарядний пристрій йде в комплекті. Розгін електроролики набирають цілком пристойний - 16 км/год.

Підходять на розмір ноги до 46!


Електроролики Turbo Jetts стануть відмінним вибором не тільки для школяра, але і для дорослих. Ці колеса можна взути на будь-який розмір ноги, аж до 46. Так що Turbo Jetts створені для будь-якої вікової категорії, але від 9 років. А якщо і ви, і ваша дитина любите таку розвагу, то це буде чудова сімейна покупка. Можна буде влаштовувати сімейні прогулянки на роликах і насолоджуватися приємно проведеним часом. Що стосується безпеки, то тут все зрозуміло. Це ж Razor, тому все по-американськи безпечно, надійно, міцно, просто не підкопаєшся.

Технічні характеристики Turbo Jetts:

  • Розганяється до 16 км / год.
  • 30 хвилин безперервного ходу від одного заряду акумулятора.
  • Підходить для підлітків і дітей від 9 років.
  • Максимальне навантаження - до 80 кг.
  • Вага - 2.4 кг.
  • Зріст гонщика повинен бути в межах від 100 до 200 см.
  • Підходять під розмір ноги 25-46.
  • Двигун потужністю 80 Вт вбудований в колесо.
  • Сертифікація АКБ UL2271 (можна перевозити в літаку).
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Де купити